A MEDVE GO Szabadtéri Matekverseny őszi fordulójára iskolánk három csapattal nevezett. Diákjaink szeptember 18-án, gyönyörű őszi időben teljesíthették a Várkertben a kijelölt pályát és a hozzá tartozó feladatokat. A matematikai logikán kívül szükség volt az erőnlétre, a tájékozódási képességre és a digitális kompetenciákra is, hiszen 90 percen át vándoroltak a különböző helyszínek között, amelyeket a telefonjukon megjelenő navigáció alapján kellett megtalálniuk, majd az adott ponton kapott rejtvényt megfejteniük.

Eredmények

Arany minősítést értek el:

Bedecs Bálint, Györke Zalán, Kovács Dominik (7. z)

Ezüst minősítést értek el:

Láposi Kornél, Szabados Bálint, Varga Máté (7. a)

„Lánymedvéink” is nagyon jól érezték magukat a versenyen:

Császár Lara, Mezei Jázmin, Szita Dzsenifer (6. a)

 

Felkészítő: Zotter Éva

GRATULÁLUNK A SZÉP SIKERHEZ!

A versenyről készült VIDEÓ ITT tekinthető meg