Megnyitott a "Mini Gundel" az Erkel aulájában

Az 5.z osztály a Hungarikum projekthét keretében a Gundel család történetét, az étterem keletkezését és működését dolgozta fel. A 0. napon a diákok Budapestre látogattak. A híres étteremben szeretettel várták a gyerekeket, ahol megkóstolhatták a híres Gundel palacsintát. Itthon aztán rajzórán logót terveztek, magyarórán csoportmunkában plakátot készítettek, énekórán palacsintás dalokat tanultak. A témahét zárásaképpen az aulában berendezték a "Mini Gundelt", ahol saját készítésű Gundel palacsintával és friss kávéval kedveskedtek tanáraiknak az 5. zések. A programot Lombosi Anikó, az 5.z osztályfőnöke szervezte.
KÖSZÖNJÜK SZÉPEN A FINOM ÍZEKET!
 
 
Kép