Ökoiskolaként évente több alkalommal is szemétszedő akcióba kezdünk iskolánk környékén. A mostani megmozdulást az idei "Fenntarthatósági témahét"-re időzítettük, ekkor van az országos "Te Szedd" akció is. A 7.a osztály tanulóival a Korona és a Zárda utca környékét tisztítottuk meg.
KÖSZÖNJÜK TANULÓINK KÖZREMŰKÖDÉSÉT!



