Arany minősítés a "Gemenc Hangja 2022." országos énekversenyen
Részletek
A Gemenc Hangja 2022 Országos Énekversenyen Szekszárdon Bella Dániel 8.z osztályos tanulónk szólóban arany minősítést, duettben ezüst minősítés nyert. Felkészítője Mészárosné Varga Veronika tanárnő