Trianon 100. évfordulójára emlékezve a Rákóczi Szövetség és a Kiss Kata zenekar közös éneklésre hív mindenkit. A "Magyar vagyok" című dalt annak idején Erkelesek énekelték a riport alatt látható felvételen.
Újabb média szereplés - Erkelesek az M1-en Kiss Katával
- Részletek



