HÉTFŐ - PÉNTEK
6:00 - 18:00
A Weöres Sándor Általános Iskolában megrendezett hagyományos városi-járási mese- és prózamondó versenyen Kiss Márk 8.z osztályos tanuló ARANY minősítést kapott.
Felkészítő: Kovács Tiborné
GRATULÁLUNK!