Nyolcadikosaink közül többen nem csak a félévi hajrához érkeztek, hanem január 20-án a központi írásbeli felvételin is helyt kell állniuk ahhoz, hogy felvételt nyerjenek a pápai gimnáziumok, vagy más vidéki iskolák képzéseire. A Mérésvilág Bt. Országos Magyar és Matematika Próbafelvételi szervezését vállalja fel minden évben, amely lehetőséget az idén is kihasználták a felvételire jelentkező diákjaink. Ma délelőtt 2x45 percben töltötték ki a magyar és a matematika teszteket, amelyek tartalmilag és formailag teljes mértékben hasonlítanak a másfél hét múlva esedékes felvételi dolgozatokra. Kiváló alkalom a próbafelvételi arra, hogy tanulóink rutint szerezhessenek az írásbeli vizsgázásból és kipróbálhassák előzetesen a tudásukat. Köszönjük a Szülőknek is, hogy anyagilag támogatták gyermekük részvételét az eseményen, diákjainknak pedig sok sikert kívánunk a főpróba után az előadáson is, jövő szombaton!

A próbafelvételit Zotter Éva koordinálta.