A mai nap iskolánkban a különböző szakmákról, foglalkozásokról, iskolatípusokról szól, hogy megkönnyítsék tanítványaink számára a későbbi továbbtanulást. Középiskolák képviselői látogattak el hozzánk, hogy megismertessék diákjainkkal a náluk folyó képzéseket. Az előadások részben a tantermekben, részben az aulában zajlottak, illetve külső helyszínekre is ellátogattak az erkeles gyerekek.

 

Köszönjük a 

 

Batthyány Lajos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola

Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

Pápai Petőfi Sándor Gimnázium

Pápai SZC Acsády Ignác Technikum és Szakképző Iskola

Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum és Kollégium

 Türr István Gimnázium és Kollégium
 
képviselőinek részletes tájékoztatását, iskolájuk bemutatását.