Nyomtatás

 

2022.

Diákolimpiai eredmények

Atlétika egyéni:

II. korcsoport: Mógor Dorka 3 próba városi 1. hely

III. korcsoport: Ölbei Barnabás 4 próba városi 1. hely

IV. korcsoport: Németh Bíborka 5 próba városi 1. hely és megyei 3. hely

Kovács Barnabás 5 próba városi 2. hely

Távolugrás: Németh Bíborka városi 1. és megyei 1. hely

300m síkfutás: Németh Bíborka városi 1.hely és megyei 2. hely

300m síkfutás: Oláh András városi 2. hely, Molnár Patrik városi 3. hely

III. korcsoport: 4x100m váltó: városi 3. hely - Tóth Noel, Láposi Kornél, Soós Bence, Schmidt Bence

IV. korcsoport: 4x100m váltó városi 1. hely és megyei 4. hely - Molnár Patrik, Oláh András, Kovács Barnabás, Végh Máté, Szabó Árpád

4x1000m váltó városi 1. hely - Mógor Dávid, Pap Gergő, Nyári Martin, Gulyás Botond

Csapat több próba versenyek: II. korcsoport lány: városi 2. hely - Mógor Dorka, Horváth Eliza Lea, Horváth Lara, Ihász Kitti, Pej Eszter, Kádár Kornélia

III. korcsoport lány: városi 4. hely - Darvas Margaréta, Szabó Sára, Horváth Noémi, Gyöngyös Luca, Kolompár Tamara, Szabados Jázmin, Bodzás Hanna

IV. korcsoport lány: városi 2. hely - Nagy Maja, Ruip Réka, Kiss Léna, Pej Viktória, Németh Bíborka, Kiss Petra

II. korcsoport fiú: városi 2. hely - Merétey Bendegúz, Győrffy Huba, Varga Levente, Tóth Zalán, Polhammer Medox, Györke Zalán

III. korcsoport fiú: városi 1. hely és megyei 6. hely - Ölbei Barnabás, Soós Bence, Ősz András, Tóth Noel, Láposi Kornél, Nagy Dávid

IV. korcsoport fiú: városi 1. hely és megyei 4. hely - Szabó Árpád, Végh Máté, Molnár Patrik, Oláh András, Mógor Dávid, Darvas Mátyás

(Kovács Barnabás, Tarczi - Sztojka Alex)

LABDARÚGÁS:

I. korcsoport: városi 3. hely - Láposi Aurél, Kovács Mátyás, Borsó Zétény, Györkös Gábor, Ernszt Ákos, Renczes Botond, Varga Gergő, Borsath Benett

II. korcsoport: városi 2. hely - Peidl Ábel, Papp Zsombor, Győrffy Huba, Merétey Bendegúz, Polhammer Medox, Varga Levente, Ernszt Gergő, Varga Máté Gábor

IV. korcsoport: városi 1. hely és megyei 2. hely - Vesztergom Benedek, Fekete Martin, Nyári Martin, Pap Gergő, Darvas Mátyás, Gulyás Botond, Zámbó Zsombor, Bedecs Boldizsár, Végh Máté, Molnár Patrik

 

GRATULÁLUNK a sok-sok remek helyezéshez, és köszönjük testnevelőink munkáját!