ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA


 


III. kcs. FIÚ VÁROSI - MEGYEI
Csapatverseny – v.1.hely - Gajdosi Győző Ármin 7.a, Czere András 7. a, Szivós Krisztián 7.a. Ivján Botond 6.z


Ruisch Máté 6.z, Pusztai Zsombor 6.z, Balázs Milán 6.a


                               m.6.hely - Gajdosi Győző Ármin 7.a, Czere András 7. a, Szivós Krisztián 7.a. Ivján Botond 6.z Pusztai Zsombor 6.z,

4x100m váltó – v.1.hely: Ruisch Máté 6.z, Balázs Milán 6.a, Kovács Barnabás 5.a, Gajdosi Győző 7.a

                               m. 1.hely: Ivján Botond 6.z, Pusztai Zsombor 6.z, Gadosi Győző Ármin 7.a, Szivós Krisztián 7.a

                               

Egyéni összetett – v.1.hely Balázs Milán 6.a

60m-es síkfutás – v.1. hely , m.4.hely Gajdosi Győző Ármin 7.a

                                  v. 4. hely Ivján Botond 6.z

600m-es síkfutás – v.1. hely Ruisch Máté 6.z

Kislabdadobás – v.3. hely Bódai Bálint 6.z

                               v. 5. hely Krenács Gergő 6.z

Távolugrás – v.1. hely Gajdosi Győző Ármin 7.a

                      v. 2. hely Ruisch Máté 6.z

III. kcs LEÁNY   VÁROSI - MEGYEI
Csapatverseny – v.7. hely: Németh Zsófia 6.a, Tóth Liliána 6.a, László Bianka 6.z, Kovács Eszter 6.z

IV. kcs. FIÚ VÁROSI - MEGYEI

Csapatverseny – v.1.hely, m.3.hely: Bolla Máté 8.a, Göcsei Erik 8.a, Bellai Péter 8.a, Katona Martin 8.z, Mike Márton 8.z, Nagy Ákos 7.z

4x100m váltó – v.1.hely: Mike Márton 8.z, Katona Martin 8.z, Nagy Ákos 7.z, Bolla Máté 8.a

                               m. 4.-5. hely?

300m-es síkfutás: v. 1. hely Nagy Ákos 7.z

v.3.hely Bellai Péter 8.a
     v. 4.hely Göcsei Erik 8.a

100m-es síkfutás – v.2.hely Katona Martin 8.z

Távolugrás – v.2.hely Bellai Péter 8.a

Magasugrás – v. 3.hely Mike Márton 8.z

IV. kcs LEÁNY   VÁROSI – MEGYEI

Csapatverseny – v.2.hely – Horváth Csenge 8.a, Zsani Eszter 8.a, Lukács Lili 8.a, Németh Nóra 8.a, Krenács Tímea 7.z, Reizinger Kíra 8.z

100m-es síkfutás – v.3.hely Horváth Csenge 8.a

300m-es síkfutás - v.4.hely Németh Nóra 8.a

1500m-es síkfutás – v.3.hely Lukács Lili 8.a

Távolugrás – v.4.hely Horváth Csenge 8.a

 

LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIA

I.kcs – városi 3.hely

Bedecs Bálint 2.z, Ernszt Gergő 1.a, Merétey Bendegúz 1.z, Nagy Dávid 2.a, Pap Zsombor 2.z, Polhammer Medox 1.z, Szabados Bálint 2.a, Tóth Alex 1.a, Tóth Noel 3.z, Varga Levente1.z

II. kcs – városi 1 hely – megyei 2. hely

Bognár Dominik4.a,Borsits Barmabás 4.a,Horváth Mátyás 4.z,Mészáros Botond 4.a,Molnár Patrik 4.a,Nagy Zétény Zsombor 4.a,Ölbei Barnabás 3.z,Orovecz András 4.a,Soós Bence 3.z,Végh Máté 5.z

III. kcs – városi 1 hely – megyei 3. hely

Balázs Milán 6.a,Bedecs Boldizsár 5.z,Bódai Bálint 6.z,Czere András 7.a,Gajdosi Győző Ármin 7.a,Ivján Botond 6.z,Nyári Martin 5.a,Ruisch Máté 6.z,Szivós Krisztián 7.a, Varga Patrik 6.a

IV. kcs – városi 1 hely – megyei 6. hely

Auer Dávid 8.z, Bódai Ákos 8.z, Bellai Péter 8.a, Bolla Máté 8.a,Göcsei Erik Kristóf 8.a,Nagy Barnabás István 7.z,Németh Kornél 8.a,Stern Máté 7.z,Tóth Máté 8.a, Tóth Dominik 8.a



GRATULÁLUNK AZ EREDMÉNYEKHEZ!